Szkolenie z programu KsH - 1H

350,00 zł

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych Doradców IT. Szkolenia z programów pozwolą Ci działać sprawniej i efektywniej, przynosząc Twojej firmie znaczące korzyści. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym użytkownikiem, nasze szkolenia zapewnią Ci nie tylko solidne podstawy, ale również pokażą inne funkcjonalności, które znacząco przyspieszą Twoją pracę. Z naszymi szkoleniami odkryjesz wszystkie możliwości zakupionych programów

W zależności od potrzeb klienta, plan szkolenia może ulec zmianie. Szkolenia organizowane są w formie zdalnej.

Ilość

  1. Omówienie podstawowych funkcji w programie.
  2. Dodawanie planu kont.
  3. Sposoby księgowania.
  4. Generowanie zestawień.
  5. Szkolenie można połączyć z modułem RP.

UI
999 Przedmioty

Zobacz także